Studio Urody
ul. Broniewskiego 2 lok. 18
tel.: 42 642 24 95

Skarabeusz


.


SkarabeuszSkarabeuszSkarabeuszSkarabeuszSkarabeuszSkarabeusz


Zapraszamy na profesjonalną stylizację paznokci oraz pielęgnację z zakresu SPA dłoni i stóp.

Czytaj więcej...


Skarabeusz


Trycholog to specjalista w problemach ze skórą głowy i włosów.

Czytaj więcej...

Przekłuwanie uszu

Twoje pierwsze kolczyki

 

 

Niezależnie czy myślisz o przebiciu uszu swojej pociechy czy sam/a jesteś zainteresowany/a tą formą ozdabiania ciała najważniejsze profesjonalne podejście do tematu.

 

W SKARABEUSZu stawiamy na:

 

 

STERYLNOŚĆ

 

Nawet tak drobny zabieg jak przekłucie płatka ucha, kiedy zostanie źle wykonany może powodować dyskomfort i zniechęcić do kolczyków – zwłaszcza malutkiego człowieka.

W naszym gabinecie pracujemy na aparatach firmy STUDEX. Jest to wieloletni producent sprzętu do przekłuwania uszu. Dzisiejsze aparaty pozwalają, aby zabieg był szybki, delikatny, a nade wszystko sterylny.

 

KOMFORT

 

Fartuch i lateksowe rękawiczki mogą wywoływać nieciekawe skojarzenia u dzieci. Dbamy, aby nasi mali klienci czuli się komfortowo, widzieli szczere uśmiechy, a po zabiegu zostali odpowiednio wynagrodzeniu za odwagę :)

 

EDUKACJĘ

 

Każda wizyta zaczyna i kończy się rozmową w której wyjaśniamy procedurę zabiegu, postępowanie tuż po i w całym przebiegu procesu gojenia. Każdy klient dostaję również wydruk ze wskazówkami pielęgnacyjnymi oraz środki do tej pielęgnacji.

 

NOWOCZESNOŚĆ

 

Cały czas wzbogacamy naszą wiedzę. Szkolimy się z nowych technik, poszukujemy nowinek. Chętnie słuchamy również Państwa sugestii :)

 

ESTETYKĘ :)

 

Doradzimy nie tylko dobór kolczyków (których oferta to ponad 120 wzorów!), ale także wskażemy, rodzaj piercingu(np płatek ucha czy chrząstka), umiejscowienie kolczyków, które będzie pasować do układu twarzy.

 

 

Cena zabiegu przebijania płatka ucha jest stała i wynosi 35 zł. Zmieniają się tylko ceny kolczyków, ponieważ klient decyduje o tworzywie i wzorze. Poniżej znajdą Państwo kompletny katalog kolczyków. O cenę i dostępność danego wzoru należy pytać na miejscu, bądź telefonicznie przy umawianiu na wizytę.

 

 

 

Kolczyki wzory

Kolczyki wzory 2

Kolczyki wzory 3