Studio Urody
ul. Broniewskiego 2 lok. 18
tel.: 42 642 24 95

Skarabeusz


.


SkarabeuszSkarabeuszSkarabeuszSkarabeuszSkarabeuszSkarabeusz


Zapraszamy na profesjonalną stylizację paznokci oraz pielęgnację z zakresu SPA dłoni i stóp.

Czytaj więcej...


Skarabeusz


Trycholog to specjalista w problemach ze skórą głowy i włosów.

Czytaj więcej...

Praktyki/Staże

Staże / praktyki

 

 

Osoby, które myślą o pracy w salonie fryzjerskim z całą pewnością powinny poszukać stażu bądź praktyk właśnie w Naszym salonie. Staż w salonie fryzjerskim będzie także doskonałą alternatywą dla wszystkich tych, którzy w przyszłości chcieliby stać się posiadaczami własnego salonu piękności.

Decydując się na praktyki czy też staż w salonie fryzjerskim możesz zdobyć nie tylko cenne doświadczenie, ale również poznać specyfikę pracy w takim miejscu. Zazwyczaj osoby, które nie mają doświadczenia z trwogą myślą o swoim pierwszym kliencie, niepokojąc się, czy nie popełnią błędu. Jak się okazuje, takie obawy są jak najbardziej naturalne i uzasadnione. W trakcie szkolenia można jednak całkowicie je pokonać.

Szkolenie w salonie fryzjerskim umożliwia nabycie cennej praktyki przy wykorzystaniu posiadanej już wiedzy teoretycznej. Dzięki temu można zobaczyć jak wygląda zawód fryzjera. Po zakończeniu stażu/praktyk oczywiście otrzymuje się stosowne zaświadczenie, które ułatwi podjęcie pracy zawodowej.Staże / praktyki w salonie fryzjerskim nie należą do rzadkości. To unikalne sposoby na uzyskanie doświadczenia pod okiem wyspecjalizowanych fryzjerów. Nasz salon posiada fryzjerów - stylistów fryzur, którzy posiadają wiedzę z zakresu doboru fryzur, a także umitności posługiwania się najnowszymi narzędziami pracy. W trakcie stażu/praktyki oprócz podstawowych zagdanień i metod, zostana również przedstawione najnowsze techniki strzyżenia oraz czesania okolicznościowe na miarę XXI wieku.